» » Компанія Volkswagen показала 4 концепти на виставці SOWO.

Новини

Компанія Volkswagen показала 4 концепти на виставці SOWO.

Компанія Volkswagen показала 4 концепти на виставці SOWO.
Golf R Abstract concept

 Компанія Volkswagen показала декілька концептів на базі серійних моделей в рамках виставки SOWO, яка пройшла з 17 по 20 травня на острові Хатчінсон, штат Джорджія, повідомляє видання Carscoops.

 Компанія показала хетчбек Golf R Abstract, який вкритий унікальною камуфляжною плівкою. Автомобіль отримав ексклюзивні 20-дюймові диски від ABT Sportsline. Крім того, хетчбек отримав від ABT бічні спідницями і нову випускну систему з нержавіючої сталі з матовими хромованими чорними вихлопними патрубками.


Jetta R-Line SoCal сoncept

 Концепт Jetta R-Line SoCal побудований на базі Volkswagen Jetta R-Line 2019 модельного року. Автомобіль отримав флуоресцентні жовті корпуси бічних дзеркал, чорний глянсовий дах і білі колеса з жовтими акцентами і 19-дюймові диски. Концепт отримав прототип коіловерів ST XTA від KW, які збільшили дорожній просвіт автомобіля на 7.62 см.

Arteon R-Line Highlight concept

 Ще одним автомобілем став концепт Arteon R-Line Highlight, автомобіль отримав 20-дюймовими диски від Vossen і прототип коіловерів, які дозволяють зменшити дорожній просвіт майже на 7.62 см. Кузов концепту вкритий флуоресцентною жовтою плівкою.

Tiguan R-Line Aero concept

 Також в рамках заходу був представлений Tiguan R-Line Aero, автомобіль теж вкритий камуфляжною плівкою. Автомобіль отримав пневмопідвіску від Air Lift Performance, яка дозволяє зменшувати кліренс на величину до 12.2 см. Крім того концепт отримав 20-дюймові диски.

Atlas Tanner Foust SEMA concept

 Крім чотирьох концептів, Volkswagen показав концепт Atlas Tanner Foust SEMA, який був розроблений у співпраці з Таннером Фаустом, автомобіль отримав велику позашляхову гуму, розширені крила і захисними накладками на нижній частині кузова. Також концепт отримав інший передній бампер, який покликаний зменшити звіси, що в свою чергу впливає на прохідність та додаткове освітлення.
Теги Volkswagen

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: