» » Компанія BMW опублікувала відео з BMW 8-Series M850i.

Новини

Компанія BMW опублікувала відео з BMW 8-Series M850i.

Компанія BMW опублікувала відео з BMW 8-Series M850i.


 Компанія BMW опублікувала відео де показаний BMW 8-Series M850i, який презентують в наступному місяці, та керівники цього проекту, які розповідають про новинку, повідомляє BMWBlog. Голова проекту Маркус Флаш розповів, що 8-Series M850i буде побудований на основі трекового BMW M8 GTE. Офіційна презентація новинки відбудеться 15 червня 2018 року.

 Як зазначив керівник відділу шасі Йос Ван Ес, автомобіль отримає повнокероване шасі, опціонально буде пропонуватися активний стабілізатор поперечної стійкості. Крім того новинка отримає абсолютно новий повний привід, а також задній диференціал з обмеженим ковзанням, який допоможе передавати більше потужності на задні колеса і зробити так, щоб повнопривідний 8-Series відчувався задньопривідним автомобілем, але лише тоді, коли це дійсно потрібно.

 Наразі відомо, що BMW 8-Series M850i отримає бітурбований V8, який видаватиме 530 кінських сил. Більше ніякої інформації про технічні характеристики автомобіля немає. За непідтвердженою інформацією, об'єм двигуна становитиме 4.4 літра.


Теги BMW

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: