» » ЄК назвала 11 обов'язкових систем безпеки для автомобілів, які продаватимуться з 2021 року.

Новини

ЄК назвала 11 обов'язкових систем безпеки для автомобілів, які продаватимуться з 2021 року.

ЄК назвала 11 обов'язкових систем безпеки для автомобілів, які продаватимуться з 2021 року.


 До 2021 року в список стандартного оснащення всіх автомобілів, які продаватимуться на території Європейського Союзу повинні увійти 11 систем безпеки, повідомляє видання AutoExpress з посиланням на рішення Європейської комісії. Зокрема, в список стандартного оснащення увійдуть: система автоматичного екстреного гальмування, система контролю смуги руху, камера заднього виду або парктронік, моніторинг втоми водія.

 Крім того, автомобілі будуть оснащувати інтелектуальним обмежувачем швидкості, який працюватиме в парі з функцією розпізнавання дорожніх знаків, і буде автоматично встановлювати максимальну швидкість в залежності від діючого обмеження. 


 Також з 2021 року обов'язковим стане алкогольний замок, реєстратор даних про аварії ("чорна скринька"), система автоматичного увімкнення аварійної сигналізації при екстреному гальмуванні, травмобезпечне скло, ефективніші ремені безпеки і захист водія та пасажирів від бокового удару.

 За підрахунками експертів, оснащення автомобілів 11 системами безпеки дозволить протягом 10 років зберегти 7300  життів і запобігти 38.900 серйозним травмам між 2020 і 2030 роками. Це стане частиною проекту Vision Zero, мета якого скоротити до нуля кількість смертей на дорогах до 2050 року.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: