» » Компанія Fod розкрила подробиці про свою "Фабрику погоди" в Німеччині.

Новини

Компанія Fod розкрила подробиці про свою "Фабрику погоди" в Німеччині.

Компанія Fod розкрила подробиці про свою "Фабрику погоди" в Німеччині.


 Компанія Ford поділилася інформацією про "Фабрику погоди", саме так в компанії прозвали побудований центр випробувань в Німеччині, де проводять тестування автомобілів симулюючи різні погодні умови, повідомляє видання Automotive World.

 На будівництво центру, який обладнаний першою в світі аеродинамічною трубою, яка здатна імітувати висоту до 5200 метрів, Ford витратив €70 млн. Об'єкт потребує 11 мегаватт електроенергії, чого достатньо для невеликого міста, яке налічує 2400 жителів.

 Всього в центрі встановлено три аеродинамічних труби і чотири температурні камери. Перша труба призначена для виявлення наслідків різких перепадів температур. Вона обладнана 28 прожекторами загальною потужністю 4 кВт, які імітують сонячне проміння. За їх допомоги перевіряють наскільки швидко охолоджується салон автомобіля. Крім того в трубі перевіряється рівень шуму системи опалення та кондиціонування повітря при зміні температури, рівня вологості і швидкості транспортного засобу.

 В другій аеродинамічній трубі інженери оцінюють як змінюється видимість під час сильного снігопаду або дощу. Також в другій трубі перевіряють запуск двигуна в складних погодних умовах та як швидко прогрівається салон автомобіля.

 Третя труба служить для перевірки систем автомобіля на висоті до 5200 метрів і швидкості вітру до 120 км/год, завдяки чому оцінюється надійність шлангів та патрубків під підвищеним тиском.

 "Ми можемо побачити, як діють склоочисники в арктичних температурах, як змінюється робота двигуна при сильній спеці та холоді, і навіть скільки снігу падає на голову водія, коли він відкриває двері. Це мрія інженера", - сказав Майкл Стеуп, менеджер проекту, Центр екологічних випробувань Ford of Europe.


Теги Ford

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: