» » Компанія Ford презентувала оновлений Ford Everest.

Новини

Компанія Ford презентувала оновлений Ford Everest.

Компанія Ford презентувала оновлений Ford Everest.


 Компанія Ford презентувала оновлений Ford Everest, продажі якого на австралійському ринку стартують в IV кварталі цього року, повідомляє видання Car Advice.

 В список оснащення оновленого Everest входить система аварійного гальмування з функцією виявлення пішоходів, систему відкриття дверей багажника та напівавтоматична система паркування. У список стандартного оснащення всіх комплектацій входить інформаційно-розважальна система Sync 3, яка підтримує Apple CarPlay і Android Auto та супутникова навігація.

 Ford Everest побудований на базі Ford Ranger, від "зарядженої" версії пікапа Ranger Raptop, він отримав новий двигун, а саме 2.0-літровий бітурбований дизельний агрегат, який видає 213 кінських сил і 500 Нм моменту. В парі з агрегатом працює 10-ступінчастий "автомат". Новинка буде пропонуватися з цим двигуном у дорожчих комплектаціях.

 Базовим двигуном залишиться 3.2-літровий дизельний агрегат, який видає потужністю 200 кінських сил і 470 Нм крутного моменту. В парі з агрегатом працюватиме 6-ступінчастий "автомат".
Теги Ford

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: