» » Toyota відкличе понад 7 тисяч автомобілів в РФ через подушки безпеки.

Новини

Toyota відкличе понад 7 тисяч автомобілів в РФ через подушки безпеки.

Toyota відкличе понад 7 тисяч автомобілів в РФ через подушки безпеки.


 Компанія Toyota відкличе понад 7 тисяч автомобілів Toyota та Lexus через можливі проблеми з подушками безпеки, повідомляє агентство Reuters з посиланням на Федеральне агентство з технічного регулювання і метрології (Росстандарт).

 Під відкликання потрапляють 7638 автомобілів Lexus NX200, NX200T, NX300h, RX200T, RX 350, RX 450h і Toyota Alphard та Toyota Hilux, які були реалізовані на території Російської Федерації в період з 30 червня 2015 року по 29 вересня 2016 року.

 Причиною старту сервісної кампанії стала ймовірність відшаровування ізоляційного шару в інтегральних мікросхемах датчиків на автомобілях з системою подушок безпеки, яка включає в себе датчики тиску та датчики прискорення. Через що створюється розімкнуте коло в самій мікросхемі, в результаті на приладовій панелі машини загоряється контрольна лампа SRS.

 У Росстандарті зазначили, що при подальшій експлуатації автомобіля, який має даний дефект, бічні подушки і шторки безпеки можуть не розкритися в момент ДТП. Власників проблемних автомобілів додатково проінформують про необхідність відвідання сервісу, де буде проведена перевірка, а в разі необхідності буде проведений ремонт. Всі роботи для власників проблемних автомобілів будуть проведені за рахунок компанії Toyota.
Теги Toyota Lexus

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: