» » Електрокросовер Audi e-tron потрапив в об'єктиви фотошпигунів.

Новини

Електрокросовер Audi e-tron потрапив в об'єктиви фотошпигунів.

Електрокросовер Audi e-tron потрапив в об'єктиви фотошпигунів.


 Електричний кросовер Audi e-tron потрапив в об'єктиви фотошпигунів, схоже, що компанія вивела кросовер на фінальні випробування, повідомляє видання Motor1. Презентація серійної версії кросовера Audi e-tron відбудеться 30 серпня 2018 року.

 Кросовер був була помічений на дорогах загального користування в південній частині Німеччини. Судячи з тонкого слою камуфляжної плівки, можна припустити, що саме таким і буде серійна версія кросовера. Компанія все ще ретельно приховує задні ліхтарі, які стануть єдиною світлодіодною панеллю.
 Кросовер отримає 95 кВт·год блок літій-іонних батарей, згідно з офіційною інформацією від компанії Audi, запас ходу новинки складе 400 кілометрів за циклом WLTP, який дає більш реалістичні прогнози, ніж цикл NEDC.

 Audi e-tron підтримує швидку зарядку, на спеціальній 150 кВт зарядній станції, зарядка батарей займе всього 30 хвилин. Наразі таких станцій практично ніде немає, однак в Audi розраховують, що до 2020 року на головних магістралях Європи їх буде близько 400 і вони будуть розташовані на відстані 120 км одна від одної.
Теги Audi

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: