» » Електромобіль Tesla Model S врізався в пожежний автомобіль.

Новини

Електромобіль Tesla Model S врізався в пожежний автомобіль.

Електромобіль Tesla Model S врізався в пожежний автомобіль.


 В Сполучених Штатах Америки електромобіль Tesla Model S врізався в припаркований пожежний автомобіль, повідомляє Jalopnik. Інцидент відбувся в штаті Юта, за словами жінки, яка перебувала за кермом, під час аварії електромобіль рухався в режимі автопілоту зі швидкістю близько 100 км/год, а вона в момент зіткнення дивилася у телефон.

 В результаті аварії жінка отримала перелом гомілки, водієві пожежного автомобіля медична допомога не знадобилася. Електрокар Model S, який врізався в пожежний автомобіль, відновленню не підлягає.

 В Tesla неодноразово наголошували, що автопілот є допоміжною функцією і при його увімкнені водій обов'язково повинен тримати руки на кермі. Якщо прибрати руки, то електромобіль почне нагадувати про це і автоматично сповільнюватися, поки водій не поверне руки на кермо.

 Виконавчий директор Tesla Ілон Маск в своєму Twitter розкритикував роботу засобів масової інформації. Маск заявив, що в США минулого року в ДТП загинуло близько 40.000 людей, однак на перших шпальтах видань освітлюють ДТП в якій водій відбувся зламаною гомілкою. Додавши, що під час аварії автомобіль рухався зі швидкістю 100 км/год і дивовижно, що водій відбувся тільки переломом, тоді як ДТП на такій швидкості зазвичай призводять до серйозніших травм або смерті."Це супер переплутано, аварія Tesla в результаті якої була зламана гомілка на перших сторінках видань і ~40.000 людей в США, які загинули минулого року в автомобільних аваріях, які практично не висвітлювалися."


"Що насправді дивовижно в цій аварії - це те, що Model S врізався у пожежний автомобіль на швидкості 100 км/год і водій відбувся лише зламаною гомілкою. Зазвичай удар на такій швидкості призводить до серйозних травм або смерті."
Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: