» » Tesla зареєструвала в Шанхаї свою першу іноземну компанію.

Новини

Tesla зареєструвала в Шанхаї свою першу іноземну компанію.

Tesla зареєструвала в Шанхаї свою першу іноземну компанію.


 Компанія Tesla зареєструвала в Шанхаї компанію, яка стала першою іноземною компанією для автовиробника, повідомляє The Wall Street Journal. Згідно витягу з реєстру, єдиним власником Tesla Shanghai Co. Ltd. буде компанія Tesla Inc., з чого випливає, що в компанії вирішили не створювати спільне підприємство з місцевими автовиробниками.

 Tesla Shanghai Co. Ltd. була зареєстрована 10 травня, її капіталізація становить 100 мільйонів юанів (~ $15.8 млн). У реєстрі зазначено, що компанія зосередиться на електромобілях, запчастинах до них і батареях. Раніше Ілон Маск заявляв про те, що незабаром буде оголошено про будівництво заводу в Шанхаї.

 У Китаї діє високий податок на випущені в країні автомобілі зарубіжних виробників, який становить 25%. Саме тому більшість іноземних автовиробників створюють спільні підприємства, щоб уникнути податку. В такому випадку компанії доведеться ділитися своїми технологіями з місцевими автовиробниками, чого в Tesla не мають наміру робити, тому компанія буде самостійно випускати і продавати свої електромобілі.
Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: