» » FCA відкликає понад 300 тисяч Jeep Liberty через проблеми з підвіскою.

Новини

FCA відкликає понад 300 тисяч Jeep Liberty через проблеми з підвіскою.

FCA відкликає понад 300 тисяч Jeep Liberty через проблеми з підвіскою.


 Fiat Chrysler Automobiles оголосив про відкликання понад 300 тисяч Jeep Liberty через проблеми з підвіскою, повідомляє видання Carscoops. У даного автомобіля, через особливості його конструкції, на нижні важелі управління на задній підвісці потрапляє вода, внаслідок чого вони іржавіють і згодом можуть тріснути.

 Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NTHSA), називає причиною "надмірну корозію", що може привести до повної втрати управління транспортним засобом, що є дуже серйозним дефектом. В FCA зазначають, що їм відомо про одне ДТП, причиною якого, ймовірно, міг стати вищезгаданий дефект.
 Ця проблема стосується Jeep Liberty 2004-2007 років виробництва, які були замінені на Jeep Cherokee і Compass. Згідно з інформацією FCA, в Сполучених Штатах Америки налічується 239.904 проблемних автомобіля, 49.712 автомобілів перебувають на території Мексики і 36.199 автомобілів знаходяться за межами Північної Америки.

 Очікується, що деталі для заміни будуть доступні приблизно 20 червня, після чого власників запросять відвідати їхнього місцевого дилера, де буде проведений ремонт.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: