» » Підрозділ Mercedes-AMG представив Mercedes-AMG GT S Roadster

Новини

Підрозділ Mercedes-AMG представив Mercedes-AMG GT S Roadster

Підрозділ Mercedes-AMG представив Mercedes-AMG GT S Roadster


 Підрозділ Mercedes-AMG представив Mercedes-AMG GT S Roadster, який вийде на ринок наприкінці року і займе місце між Mercedes-AMG GT Roadster і Mercedes-AMG GT C, повідомляє видання Motor1.

 Mercedes-AMG GT S Roadster отримав пакет AMG Chrome, який включає хромовані деталі, також для клієнтів будуть доступні опціональні пакети AMG Exteriror Carbon-Fiber або AMG Exteriro Night з чорними глянцевими акцентами.
 Інтер'єр нового GT S Roadster має такий же вигляд, як і у інших представників лінійки. У салоні авто варто виділити крісла AMG та обігрівачі Airscraft. Пакет AMG Silver Chrome Interior Package є стандартним оформленням салону, але клієнти можуть замінити його на глянсову чорну обробку або обробку з вуглеволокна. Під капотом Mercedes-AMG GT S Roadster встановлений 4.0-літровий бітурбо V8, який видає 515 кінських сил і 670 Нм крутного моменту. В парі з двигуном працює 7-ступінчастий "автомат" з двома зчепленнями. Розгін GT S Roadster до сотні становить 3.7 секунди, а максимальна швидкість досягає 309 км/год.
Теги Mercedes-Benz

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: