» » Ford відмовиться від більшості легкових автомобілів на ринку США.

Новини

Ford відмовиться від більшості легкових автомобілів на ринку США.

Ford відмовиться від більшості легкових автомобілів на ринку США.
Ford Focus Active

 Компанія Ford заявила про наміри відмовиться від більшості легкових автомобілів на американському ринку на користь пікапів і кросоверів, повідомляє видання Motor1. На ринку США залишиться лише Ford Mustang та Ford Focus у версії Active, при цьому Focus для американського ринку будуть виробляти в Китаї.

 Виробництво Ford Focus третього покоління в США завершиться в наступному місяці, в березні 2019 завершать виробництво седана Taurus, а в травні 2019 року з ринку США піде і Ford Fiesta. Ford Fusion пощастило трохи більше, цю модель планують продавати ще кілька років, однак згодом також зупинять продажі.

 Рішення Ford відмовитися від продажів цих автомобілів в США цілком зрозуміле. Продажі автомобілів почали падати, відповідно почав падати і прибуток компанії. Так, в 2017 році в США було продано 168.179 Ford Focus третього покоління, що на 6% менше, ніж в 2016 році. Продажі Ford Fusion обвалилися на 21% до 209.623 автомобілів. Наприклад, кросоверів Ford Explorer в 2017 році було придбано 271.131, що на 9% більше, ніж роком раніше.
Теги Ford

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: