» » Ford відкликає майже 350 тисяч автомобілів через проблеми з трансмісією.

Новини

Ford відкликає майже 350 тисяч автомобілів через проблеми з трансмісією.

Ford відкликає майже 350 тисяч автомобілів через проблеми з трансмісією.


 Компанія Ford оголосила про старт сервісної кампанії в рамках якої буде відкликано майже 350.000 автомобілів через проблеми з трансмісією, повідомляє видання CNBC. Під відкликання потрапляють пікапи Ford F-150 2018 року і кросовери Expedition 2018 року з 10-ступінчастою АКПП, а також приблизно Ford F-650 і F-750 з 6-ступінчастим "автоматом".

 Всього буде відкликано 347.425 автомобілів в Північній Америці, в тому числі 292.909 на території США, 51.742 в Канаді і 2774 в Мексиці. У вищезгаданих автомобілях є затискач, який фіксує трос перемикання передач на коробці передач, в деяких автомобілях цей затискач може бути погано закріплений, що може привести до того, що автомобіль переключиться на іншу передачу, відмінну від тієї, яку обрав водій. Таким чином, якщо не задіяне стоянкове гальмо, то автомобіль може покотитися, коли водія не буде всередині, що може призвести до ДТП.

 Представники Ford повідомили, що їм вже відомо про одну аварію і травму, яка пов'язана з даним дефектом, тому власників проблемних автомобілів запросять відвідати найближчий дилерський центр, де буде проведений огляд і в разі необхідності ремонт. Всі роботи по усуненню несправності будуть виконані за рахунок компанії Ford.
Теги Ford

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: