» » Компанія Hyundai підбила підсумки продажів автомобілів в березні.

Новини

Компанія Hyundai підбила підсумки продажів автомобілів в березні.

Компанія Hyundai підбила підсумки продажів автомобілів в березні.


 Компанія Hyundai підбила підсумки глобальних продажів автомобілів в березні 2018 року. В березні на світових ринках, компанії вдалося реалізувати 397.041 автомобіль, що на 1.6% більше, ніж було продано в березні 2017 року, йдеться в офіційному прес-релізі.

 На внутрішньому ринку продажі Hyundai зросли на 6% у порівнянні з березнем минулого року, що стало можливим завдяки високому попиту на сегмент кросоверів, а також старту продажів на кросовера Santa Fe нового покоління. Всього в Південній Кореї в минулому місяці було реалізовано 67.577 автомобілів. На зовнішніх ринках обсяг продажів автомобілів Hyundai в березні зріс на 0.8% до 329.464 автомобілів.

 В березні 2018 року на українському ринку компанією "Хюндай Мотор Україна" було реалізовано 414 автомобілів, що на 6.34% більше, ніж в березні 2017 року. Минулого місяця частка ринку Hyundai в Україні склала 6.15%, а найбільш затребуваною моделлю Hyundai на українському ринку став кросовер Hyundai Tucson, яких було продано 208 одиниць, що на 16.14% більше, ніж було продано в березні минулого року.
Теги Hyundai

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: