» » Нове покоління Renault Clio потрапило в об'єктиви фотошпигунів під час тестів.

Новини

Нове покоління Renault Clio потрапило в об'єктиви фотошпигунів під час тестів.

Нове покоління Renault Clio потрапило в об'єктиви фотошпигунів під час тестів.


 Компанія Renault вивела на дорожні тести хетчбек Renault Clio нового покоління, який потрапив в об'єктиви фотошпигунів, повідомляє видання Motor1.

 На жаль тестовий прототип вкритий щільним камуфляжем і має фейкові кузовні панелі, тому говорити про зміни в дизайні поки зарано. Новинку побудують на оновленій платформі CMF-B, яку автомобіль розділить з Nissan Micra, завдяки чому новий Clio стане легше свого попередника, це досягається завдяки активному використанню алюмінію в конструкції автомобіля.
 У моторну гамму увійде новий 1.3-літровий бензиновий двигун з турбонаддувом, а також 0.9-літровий турбований трициліндровий агрегат. Потужність агрегатів та інші технічні характеристики нового покоління Renault Clio наразі не озвучуються. Також є імовірність, що нове покоління Clio отримає гібридну силову установку.

 Дебют автомобіля, найімовірніше, відбудеться на Паризькому автосалоні у вересні, а продажі в Європі стартують на початку 2019 року. Нове покоління Clio повинно нав'язати конкуренцію Volkswagen Polo та Ford Fiesta.
Теги Renault

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні