» » Ілон Маск зізнався, що знову "спить на заводі".

Новини

Ілон Маск зізнався, що знову "спить на заводі".

Ілон Маск зізнався, що знову "спить на заводі".


 Ілон Маск зізнався в своєму Twitter, що знову "спить на заводі", намагаючись впоратися з затримкою виробництва Tesla Model 3, повідомляє агентство Bloomberg. Таке рішення Ілон Маск приймає не вперше, так під час випуску Model X Маск теж тримав спальний мішок на виробництві, щоб негайно реагувати на будь-які несправності.


 "Близько року тому я попросив Дуга управляти інженерами та виробництвом. Він погодився з тим, що Tesla потребує кращого узгодження, тому ми не розробляємо автомобілі, які дуже важко будувати. Зараз краще розділити (обов'язки - прим. ред.) і перемогти, тому я знову сплю на заводі. Автомобільний бізнес — це пекло..."

 Компанія Tesla зараз знаходиться під величезним тиском інвесторів та клієнтів, тому компанії доведеться досить швидко збирати Model 3, щоб задовольнити попит, принести дохід і компенсувати витрати. Ілон Маск пообіцяв, що до кінця І кварталу 2018 року, компанія випускатиме 2500 Model 3 на тиждень, хоча спочатку планувалося, що компанія випускатиме 5000 електромобілів на тиждень.
Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: