» » Нове покоління Renault Captur покажуть у Франкфурті в 2019 році.

Новини

Нове покоління Renault Captur покажуть у Франкфурті в 2019 році.

Нове покоління Renault Captur покажуть у Франкфурті в 2019 році.


 Нове покоління Renault Captur дебютує в 2019 році і отримає спільну платформу з Nissan Juke та дизельний двигун, повідомляє видання Carscoops. Новинка буде побудована на базі модульної платформи CMF-B, яка також ляже в основу нових Renault Clio і Nissan Juke.

 Моторна гама нового покоління Captur включатиме 1.0-літровий трициліндровий двигун TCe потужністю 100 к.с, який прийде на заміну 0.9-літровому агрегату. Також автомобіль буде доступний з 1.3-літровим двигуном потужністю 140 або 160 кінських сил.

 Незважаючи на те, що популярність дизельних автомобілів падає, а уряди деяких міст та країн вже роздумують над їх забороною, нове покоління Renault Captur отримає дизельний 1.5-літровий агрегат dCi, який видаватиме 85 або 115 кінських сил. Крім того дизельна версія отримає систему "м'якого" гібрида.

 Нове покоління Renault Captur буде представлено на Франкфуртському автосалоні в 2019 році, приблизно в цей самий час дебютує новий Nissan Juke. Нове покоління Captur повинно вийти на ринок на початку 2020 року.
Теги Renault

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: