» » Нове покоління Toyota RAV4 дебютувало в Нью-Йорку.

Новини

Нове покоління Toyota RAV4 дебютувало в Нью-Йорку.

Нове покоління Toyota RAV4 дебютувало в Нью-Йорку.


 Компанія Toyota офіційно представила нове покоління кросовера Toyota RAV4, презентація якого відбулася в Нью-Йорку, повідомляє видання Motor1. Нове покоління побудоване на модульній платформі лежить архітектура TNGA (Toyota New Global Architecture). Дизайн кросовера виконаний в стилі концепту FT-AC, який був показний в минулому році в Лос-Анджелесі.

 У США новий RAV4 буде пропонуватися з 2.5-літровим бензиновим двигуном, потужність якого поки не називають, який працюватиме в парі з 8-ступінчастим "автоматом". Пізніше кросовер запропонують з гібридною силовою установкою, яка також складатиметься з 2.5-літрового двигуна та електродвигуна.
 Кросовер буде доступний у комплектаціях XSE Hybrid, Limited і Adventure, також він отримає широкий список оснащення та додаткових опцій. Крім того Toyota RAV4 комплекс Toyota Safety Sense 2.0, який включає в себе адаптивний круїз-контроль, систему автоматичного гальмування, стеження за розміткою та розпізнавання дорожніх знаків.

 Новий RAV4 з'явиться на ринку США до кінця року, а гібридна версія з'явиться вже в 2019 році. На європейському ринку кросовер повинен з'явитися в 2019 році.
Теги Toyota

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: