» » Серійна версія концепту Vision X дебютує на Женевському автосалоні в 2019 році і отримає іншу назву.

Новини

Серійна версія концепту Vision X дебютує на Женевському автосалоні в 2019 році і отримає іншу назву.

Серійна версія концепту Vision X дебютує на Женевському автосалоні в 2019 році і отримає іншу назву.


 Серійна версія концепту Skoda Vision X дебютує в рамках Женевського автосалону в березні 2019 року, повідомляє видання Motor1. Серійна версія Vision X, яка отримає зовсім іншу назву, побудують на модульній платформі MQB. Серійна версія отримає ту ж гібридну силову установку, що була продемонстрована на концепті, яка складається з 1.5-літрового бензинового турбодвигуна, який видає 130 к.с. і 250 Нм крутного моменту, електродвигуна та привідного-стартер-генератора.

 Бензиновий двигун зможе працювати на звичайному бензині та природному газі. 27-сильний електродвигун розташовується на задній осі, забезпечуючи роботу системи повного приводу. Живитися електродвигун буде 48-вольтової бортової мережі, крім того в автомобілі буде встановлена літій-іонна батарея ємністю 1.5 кВт⋅год, яка дозволить кросоверу рухатися виключно на електричній тязі на відстань до 2 км.

 Розгін концепту до сотні становить 9.3 секунди, а максимальна швидкість 200 км/год, а загальний запас ходу становив 650 км. Про динамічні характеристики серійної версії поки нічого невідомо, найімовірніше, їх назвуть ближче до прем'єри.
Теги Skoda

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: