» » Компанії Uber заборонили проводити тестування безпілотних автомобілів в Арізоні.

Новини

Компанії Uber заборонили проводити тестування безпілотних автомобілів в Арізоні.

Компанії Uber заборонили проводити тестування безпілотних автомобілів в Арізоні.


 Компанії Uber заборонили проводити тестування безпілотних автомобілів на дорогах загального користування в штаті Арізона, повідомляє видання Bloomberg з посиланням на губернатора штату Дуга Дусі. Дусі пояснив, що заборона введена після смертельного ДТП, яке трапилося минулого тижня, і поки носить тимчасовий характер.

 "Підвищення громадської безпеки завжди було основним положенням підходу Арізони до випробування автономних транспортних засобів, і я сподіваюся, що громадська безпека також є головним пріоритетом для всіх, хто використовує такі технології в штаті."

 Нагадаємо, що автомобіль компанії Uber насмерть збив жінку-велосипедиста в місті Темпі, штат Арізона 18 березня. У момент аварії автомобіль рухався в автономному режимі, хоч в салоні автомобіля знаходився водій, але він не встиг перехопити управління. Розслідування ДТП ще триває, за попередніми даними, вини автоматики в аварії немає, хоча автомобіль і рухався з невеликим перевищенням швидкості. Жінка-велосипедист несподівано вискочила на дорогу, в результаті чого, ні автоматика, ні водій просто не встигли зреагувати на неї.
Теги Uber

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: