» » Нове покоління Volkswagen Touareg презентували на закритому заході в Пекіні.

Новини

Нове покоління Volkswagen Touareg презентували на закритому заході в Пекіні.

Нове покоління Volkswagen Touareg презентували на закритому заході в Пекіні.


 На закритому заході в Пекіні компанія Volkswagen представила нове покоління кросовера Touareg, яке вийде на ринок влітку цього року, повідомляє Motor1.

 Нове покоління Touareg побудували на платформі модульній платформі MLB Evo, яка також лягла в основу Audi Q7, Porsche Cayenne та Lamborghini Urus. Незважаючи на те, що Touareg став більшим за попередника, його маса знизилася завдяки використанню в конструкції алюмінію, кузов кросовера складається на 48% з алюмінію і на 52% з високоміцних сплавів.

 На старті продажів VW Touareg запропонують з двома дизельними і одним бензиновим двигунами. Базова комплектація кросовера отримає 3.0-літровий турбодизельний V6, який видає 231 кінську силу і 500 Нм крутного моменту. Також в моторну гамму увійде аналогічний двигун, але з більшою потужністю — 286 к.с. і 600 Нм крутного моменту. Крім 3.0-літрових V6, буде доступний 4.0-літровий турбодизельний V8, який видає 421 кінську силу і 900 Нм крутного моменту. Колишній 3.6-літровий бензиновий "атмосферник" замінить 3.0-літровий бензиновий двигун з турбонаддувом, який видає 340 к.с. і 450 Нм крутного моменту.

 Крім того, новий Touareg в Китаї запропонують з 367-сильною гібридною установкою, однак поки не відомо, чи дістанеться гібридна версія до ринку Європи. В парі з двигунами працюватиме 8-ступінчастий "автомат".
Теги Volkswagen

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні