» » Компанія Toyota показала американську версію хетчбека Corolla перед офіційною презентацією.

Новини

Компанія Toyota показала американську версію хетчбека Corolla перед офіційною презентацією.

Компанія Toyota показала американську версію хетчбека Corolla перед офіційною презентацією.


 Компанія Toyota показала новий хетчбек Toyota Corolla, офіційна презентація якого відбудеться на Нью-Йоркському автосалоні, який відкриє свої двері наприкінці березня, повідомляє видання Motor1. В Нью-Йорку дебютує версія для американського ринку.

 Хетчбек побудований на модульній платформі TNGA (Toyota New Global Architecture), завдяки чому автомобіль став дещо довшим і ширшим, але при цьому нижчим, також збільшилася колісна база автомобіля. Під капотом хетчбека розташується 2.0-літровий двигун, який прийшов на заміну 1.8-літровому двигуну. Потужність двигуна поки не називається, але 1.8-літровий двигун, який встановлювався раніше, видавав 137 кінських сил і 171 Нм крутного моменту. Відомо, що в парі з новим двигуном працюватиме 6-ступенева механічна КПП.
 Новинка отримає широкий перелік оснащення, а також друге покоління фірмової системи безпеки Toyota Safety Sense, яка включає в себе систему контролю смуги руху, систему адаптивного освітлення, систему запобігання зіткнень з розпізнаванням пішоходів та ін., а також 7 подушок безпеки вже в базовій комплектації.
Теги Toyota

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: