» » Безпілотник Uber збив насмерть велосипедистку в штаті Арізона.

Новини

Безпілотник Uber збив насмерть велосипедистку в штаті Арізона.

Безпілотник Uber збив насмерть велосипедистку в штаті Арізона.


 Безпілотний автомобіль сервісу Uber вперше потрапив в ДТП, яке закінчилося летальними наслідками, повідомляє агентство Bloomberg. ДТП за участю безпілотного автомобіля сервісу таксі Uber трапилося в американському штаті Арізона, в темний час доби таксі зіткнулося з 49-річною велосипедисткою Елейн Герцберг, яка від отриманих травм померла.

 За даними поліції, яка розслідує цю справу, провини безпілотного автомобіля в ДТП немає, як і немає провини водія, який перебував за його кермом.

 "Зрозуміло, що було вкрай складно уникнути зіткнення, що в автономному режимі, що в режимі керування водієм, виходячи з того, що велосипедистка вискочила з темряви на дорогу. За попердніми даними, я вважаю, що автомобіль Uber навряд чи винен у цьому інциденті", - зазначила шеф поліції міста Темпі Сільвія Моїр.

 Що стосується водія безпілотного Volvo XC90, який використовується для тестів сервісу, то він не помітив загиблу жінку до моменту зіткнення. Також з'ясувалося, що безпілотний автомобіль рухався зі швидкістю 61 км/год, що на 5 км/год перевищує допустиму швидкість на тій ділянці дороги.

 Відразу після ДТП виконавчий директор Uber Дара Хосровшахі висловив родині загиблої жінки співчуття. Також компанія припинила тестування всіх безпілотних таксі до завершення розслідування.
Теги Uber

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні