» » Китайський стартап анонсував виробництво електромобіля, який виготовлятиметься завдяки 3D-друку.

Новини

Китайський стартап анонсував виробництво електромобіля, який виготовлятиметься завдяки 3D-друку.

Китайський стартап анонсував виробництво електромобіля, який виготовлятиметься завдяки 3D-друку.


 Китайський стартап XEV анонсував серійне виробництво бюджетного електромобіля, який буде виготовлятися за допомогою 3D-друку. Перший прототип, який отримав назву LSEV, покажуть на Пекінському автосалоні наступного місяця.

 3D-принтер буде використовуватися при виготовлені всіх деталей електрокара окрім шасі, шин та електродвигуна. Щоб розробити новий міцний і еластичний матеріал для автомобіля, компанія LSEV співпрацювала з шанхайською компанією Polymaker.

 На друк бамперів витрачається 4 години, ще 5 годин друкується дах, 8 годин триває друк дверей, а на панель приладів необхідно витратити ще 10 годин. Запас ходу електромобіля LSEV становить 150 кілометрів. Максимальна швидкість становитиме 70 км/год, а вага всього 450 кг.

 Випуск електромобіля LSEV налагодять в Китаї в наступному році, а ціна на нього стартуватиме з 60.000 юанів Автомобіль буде пропонуватися приблизно за 60 000 юанів (~ $9500). Представники компанії повідомили, що мають вже 7000 попередніх замовлень на свій електромобіль. Спочатку китайці зможуть збирати до 500 електромобілів LSEV на рік, а до 2024 року стартап розраховує істотно прискорити процес виробництва своїх машин, і вдвічі знизити їхню вартість.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: