» » Ford анонсував кросовер Bronco та ще кілька нових моделей.

Новини

Ford анонсував кросовер Bronco та ще кілька нових моделей.

Ford анонсував кросовер Bronco та ще кілька нових моделей.
Ford Bronco

 Компанія Ford оголосила про розширення північноамериканської лінійки і анонсувала випуск відразу декількох нових моделей. Зокрема, мова йде про компактний кросовер, кросовер Ford Bronco нового покоління, а також гібридні і "заряджені" кросовери.

 До 2020 року Ford має намір замінити більше 75% актуальних моделей, в основному компанія зосередиться на пікапах, кросоверах, гібридах, електромобілях і комерційному транспорті. Крім цього, заплановано розширення лінійки Performance, незабаром компанія представить "заряджений" Explorer ST.


Ford Explorer ST

 Частиною нової стратегії компанії стане випуск гібридних модифікацій найбільш популярних моделей - F-150, Mustang, Explorer, Escape і Bronco, а також розширення лінійки електромобілів. У 2020 році Ford випустить електричний спорткар, він стане однією з шести моделей, запланованих до виробництва до 2022 року.

 Всі нові моделі Ford будуть підтримувати стандарт 4G, а також отримають систему Co-Pilot360, до складу якої увійде система автоматичного гальмування з функцією виявлення пішоходів, система моніторингу сліпих зон, контроль смуги руху та ін.
Теги Ford

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: