» » Прес-реліз: Концепт Hyundai Le Fil Rouge.

Новини

Прес-реліз: Концепт Hyundai Le Fil Rouge.

Прес-реліз: Концепт Hyundai Le Fil Rouge.


 В рамках Женевського автосалону компанія Hyundai представила концепт-кар, який став втіленням нової стилістики компанії. Усі майбутні моделі Hyundai будуть створюватися відповідно до канонів цієї стилістичної концепції. Її основний принцип: інтеграція спортивного та самобутнього дизайну бренду для створення автомобілів, які виходять за рамки звичних форм і функцій транспортного засобу.

 "Le Fil Rouge (в перекладі з французької - "Червона нитка") - це переосмислення дизайну Hyundai, який був заснована на історичній концепції Hyundai Coupe Concept, розробленого фахівцями компанії в 1974 році. Грунтуючись на нашій давній історії створення автомобілів з оригінальним і спортивним характером, ми відкриваємо нову еру дизайну Hyundai" - заявив Люк Донкервольке, виконавчий віце-президент і голова дизайн-центру Hyundai.
 Концепт Le Fil Rouge підкреслює новий підхід Hyundai до створення автомобілів - "Light Architecture" ("Легка архітектура"), що дозволило органічно інтегрувати прогресивну ідентичність в дизайнерську спадщину бренду. Light Architecture втілює динамічний зовнішній вигляд і рух вперед автомобіля. Передні і задні стійки, а також дах легко змішуються з обтічним силуетом автомобіля, створюючи враження, ніби автомобіль намальований однією лінією.

 Застосована при створенні концепту "тунельна" архітектура, принцип якої полягає в підтримці рівності ступенів емоційності зовні і всередині автомобіля, забезпечила гармонійне злиття екстер'єру та інтер'єру моделі. Дизайн передньої частини інтер'єру виконаний з чітким розмежуванням між потребами водія і пасажирів. Особливий акцент зроблений на ергономіці крісел водія і переднього пасажира, які враховують анатомічні пропорції і покликані знизити навантаження в далеких поїздках.

 Ще одна мета команди дизайнерів Hyundai полягала в тому, щоб створити автомобіль з впізнаваним стилем. Ця мета була досягнута шляхом створення емоційної напруги у поєднанні чітких багатошарових ліній і чистих обсягів кузова Le Fil Rouge. Вигляд концепту унікальний не тільки з точки зору дизайну, але й функціональності, властивої моделям бренду Hyundai. У салоні автомобіля застосована двохпоточна система вентиляції, яка направляє потоки повітря над вигнутою поверхнею, що формується легкою "тунельною" архітектурою.
 В оздобленні інтер'єру застосовується відновлена деревина і високотехнологічна тканина. Перед водієм розташований панорамний дисплей, який має зворотний тактильний зв'язок. З його допомогою здійснюється інтуїтивно зрозуміле управління мікрокліматом та іншими налаштуваннями автомобіля.
Теги Hyundai

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: