» » Aston Martin Vantage може отримати двигун від Mercedes-Benz.

Новини

Aston Martin Vantage може отримати двигун від Mercedes-Benz.

Aston Martin Vantage може отримати двигун від Mercedes-Benz.


 Головний інженер компанії Aston Martin Метт Бекер в Женеві заявив, що компанія розглядає можливість розширення моторної гами Aston Martin Vantage за рахунок 3.0-літрової рядної шістки M256, яка встановлюється під капотом оснащуються Mercedes-AMG CLS 53. Цей двигун видає 435 кінських сил і 520 Нм крутного моменту, з двигуном в парі працює 48-вольтовий стартер-генератор, повідомляє видання Road & Track.

 З цим двигуном Mercedes-AMG CLS 53 розганяється до сотні за 4.5 секунди, а максимальна швидкість становить 270 км/год. Середня витрата пального становить 8.5 л/100 км. Беккер прокоментував таку можливість постійно зростаючими екологічними вимогами, і на його думку, німецька силова установка відрізняється відмінними показниками потужності і економічністю.

 Також Беккер додав, що у компанії є всі можливості для того, щоб переналаштувати цей двигун, а також встановити в парі до нього іншу коробку передач з іншими передавальними числами. Тому поведінка двигуна під капотом Vantage буде відрізнятися від його поведінки на Mercedes-AMG CLS 53.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні