» » Bentley Bentayga PHEV дебютує на Женевському автосалоні.

Новини

Bentley Bentayga PHEV дебютує на Женевському автосалоні.

Bentley Bentayga PHEV дебютує на Женевському автосалоні.


 Компанія Bentley покаже на Женевському автосалоні Bentley Bentayga PHEV, який став першим в історії компанії плагін-гібридним автомобілем. Що стосується зовнішності, то гібридний кросовер практично нічим не відрізняється від бензинової і дизельної версій, але при цьому автомобіль має унікальні шильдики на кузові і особливий дизайн дисків.

 Під капотом Bentley Bentayga PHEV розташований 3.0-літровий V6, який знайомий за плагін-гібридним Porsche Panamera E-Hybrid та електричний двигун. Поки представники Bentley не називають потужність гібридної силової установки, однак очікується, що її потужність становитиме не менше 450 кінських сил.
 Згідно з інсайдерською інформацією, Bentley Bentayga PHEV зможе проїхати на електричній тязі близько 500 кілометрів. При використанні побутової мережі зарядити батареї можна за 7.5 години, а при використанні швидкої зарядки всього за 2.5 години. У салоні з'явилася оновлена інформаційно-розважальна система, яка інформує водія про витрату палива. Управляти кліматичною системою та іншим обладнанням можна за допомогою смартфона.
Теги Bentley

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: