» » Прес-реліз: Прем'єри Hyundai на Женевському автосалоні 2018.

Новини

Прес-реліз: Прем'єри Hyundai на Женевському автосалоні 2018.

Прес-реліз: Прем'єри Hyundai на Женевському автосалоні 2018.


 6 березня 2018 року в рамках Женевського автосалону компанія Hyundai проведе прем'єру чотирьох новинок. Для відвідувачів виставки будуть запропоновані компактний електрокросовер Kona Electric, кросовер Santa Fe четвертого покоління, водневий кросовер NEXO та концептуальний автомобіль, назва і стилістика якого поки тримаються в секреті.

 Дизайн нового Santa Fe створений в сучасній стилістичній концепції бренду, яку успадкують всі кросовери компанії. Передню частину автомобіля прикрашає масивна решітка радіатора Cascading Grille з великими комірками. Двох'ярусна головна оптика (світлодіодні денні ходові вогні розташовані над світлодіодними фарами), що вперше дебютувала на компактному кросовері Kona, є відмінною рисою оновленої лінійки SUV і підкреслює неординарність стилістики Santa Fe.

 Модель оснащується розробленою фахівцями Hyundai системою повного приводу HTRAC, яка дозволяє оптимально розподілити крутний момент на колеса в залежності від їх зчеплення з дорожнім покриттям і швидкості автомобіля.

 На європейському ринку Hyundai Santa Fe нового покоління буде запропонований з бензиновими 2.4 GDi та 2.4 MPi і двома дизельними 2.0 CRDi та 2.2 CRDi двигунами. В парі з двигунами працюватиме новий 8-ступінчастий "автомат".
 Одним з головних дебютантів Женевського автосалону стане перший в Європі компактний електрокросовер Kona Electric. Kona Electric буде поставлятися на ринок з двома різними по ємності літій-іонними полімерними батареями на вибір - 39.2 кВт·год (запас ходу - до 300 км за критеріями вимірювального їздового циклу WLTC) та 64 кВт·год (запас ходу - до 470 км за критеріям вимірювального їздового циклу WLTC).

 Відмінними рисами Kona Electric є стильна фальшрешітка радіатору, за якою приховано зарядний порт електромобіля і дворівнева світлодіодна головна оптика, що є відмінною рисою кросоверів Hyundai нового покоління. Мінімалізм і чистота ліній - ось основний акцент дизайну водневого кросовера Hyundai NEXO, який прийшов на зміну Tucson/ix35 FCEV. Його відмінні риси - вузькі подвійні фари головного світла, які гармонійно вписуються у зовнішність передньої частини кросовера поряд з виразною решіткою радіатору, виконаною у формі пісочного годинника, підкреслюють технічну зрілість моделі і передові технології Hyundai. Стиль інтер'єру повторить дизайн екстер'єру: акцент зроблено на зручності водія і пасажирів.

 Воднева силова установка кросовера розвиває потужність в 163 к.с., при цьому розгін від 0 до 100 км/год складає 9.5 секунд. Застосування інноваційних технологій дозволило збільшити запас ходу NEXO у порівнянні з Tucson/ix35 FCEV на 169 км - до 595 км. Заправка кросовера воднем займає всього 5 хвилин. Кросовер NEXO оснащений системою автопілота 4 рівня.

 Відвідувачі Женевського автосалону зможуть побачити прем'єру концепт-кара, який стане втіленням нової стилістики компанії Hyundai. Всі майбутні моделі бренду будуть створюватися відповідно до канонів цієї стилістичної концепції. Основний її принцип: інтеграція спортивного і самобутнього дизайну бренду для створення автомобілів, які виходять за рамки звичних форм і функцій транспортного засобу.
Теги Hyundai

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: