» » Mahindra презентувала позашляховик Roxor для американського ринку.

Новини

Mahindra презентувала позашляховик Roxor для американського ринку.

Mahindra презентувала позашляховик Roxor для американського ринку.


 Індійська компанія Mahindra презентувала позашляховик Roxor, який призначений для американського ринку і буде випускатися на новому заводі Mahindra неподалік від Детройта. Новинка побудована на базі Mahindra Thar, який, в свою чергу, є модернізованою копією армійського Willys CJ-3B зразка 1953 року.

 Новинка не зможе їздити дорогами загального користування, у компанії позашляховик позиціонують як туристичний, який також підійде для сільського господарства. У автомобіля сталеві кузов і рама, двері і скло відсутні, зовнішні дзеркала і тент, який виконує роль даху, доступні за доплату. Маса автомобіля становить 1377 кг.

 Під капотом Roxor встановлений 2.5-літровий чотирициліндровий турбодизель, який видає 62 кінські сили і 195 Нм крутного моменту. В парі з двигуном працює 5-ступенева механічна КПП. Максимальна швидкість Roxor обмежена на позначці в 72.5 км/год.

 У США ціни на Mahindra Roxor починаються з $15.499. Для порівняння, ціни на Jeep Wrangler нового покоління в США починаються з $26.995.
Теги Mahindra

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні