» » Toyota разом з партнерами інвестує в дослідницький підрозділ TRI-AD 2.8 млрд доларів.

Новини

Toyota разом з партнерами інвестує в дослідницький підрозділ TRI-AD 2.8 млрд доларів.

Toyota разом з партнерами інвестує в дослідницький підрозділ TRI-AD 2.8 млрд доларів.


 Компанія Toyota разом з компаніями Aisin Seiki, яка випускає автоскладальне обладнання, і Denso, яка виробляє автомобільні комплектуючі, створила дослідницький підрозділ Toyota Research Institute-Advanced Development (TRI-AD), який відповідатиме за розробку систем автопілоту для майбутніх безпілотних автомобілів компанії, повідомляє The Verge.

 Toyota займається розробкою систем автопілота для автомобілів протягом останніх кількох років. До теперішнього часу їй вдалося розробити систему третього рівня автономності. Він передбачає, що за кермом автомобіля повинен знаходитися водій, який буде готовий перехопити управління в разі необхідності.

 Підрозділ TRI-AD, як очікується, суттєво прискорить розробку японською компанією систем автопілота з більш високими рівнями автономності, включаючи п'ятий, при якому автомобіль зможе переміщатися по дорогах загального користування повністю самостійно. Toyota та компанії Aisin Seiki і Denso мають намір інвестувати в новий підрозділ $2.8 мільярда доларів. Відомо, що в ньому будуть працювати близько тисячі чоловік.
Теги Toyota

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: