» » Уряди німецьких міст зможуть забороняти в'їзд дизельних автомобілів.

Новини

Уряди німецьких міст зможуть забороняти в'їзд дизельних автомобілів.

Уряди німецьких міст зможуть забороняти в'їзд дизельних автомобілів.


 Уряди німецьких міст відтепер зможуть забороняти в'їзд дизельних автомобілів, відповідна постанова була видана Федеральним адміністративним судом Лейпцига, повідомляє The Guardian.

 Ринок Німеччини є найбільшим в Європі, а рішення суду може торкнутися приблизно 11 млн автомобілів класу нижче Євро-4. У 70 німецьких містах на сьогоднішній день концентрація NOx (оксидів азоту) перевищує встановлені в Євросоюзі норми. На думку місцевих екологів, заборона на експлуатацію в містах автомобілів з дизельними двигунами повинен зменшити вміст в повітрі оксидівв азоту.

 Згідно з рішенням суду в Лейпцигу, під заборону можуть потрапляти виключно ті автомобілі, у яких дійсно значно перевищений вміст NOx у вихлопних газах. Німці з'ясували, що перевищення концентрації оксидів азоту в повітрі негативно позначається на здоров'ї людей. Вони впливають на розвиток серцево-судинних та інших захворювань. За результатами дослідження, кількість передчасних смертей в Німеччині, обумовлених шкідливими вихлопними газами, становить від 6 до 13 тисяч на рік.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні