» » Fiat Chrysler Automobiles має намір відмовитися від виробництва пасажирських автомобілів з дизельними двигунами до 2022 року.

Новини

Fiat Chrysler Automobiles має намір відмовитися від виробництва пасажирських автомобілів з дизельними двигунами до 2022 року.

Fiat Chrysler Automobiles має намір відмовитися від виробництва пасажирських автомобілів з дизельними двигунами до 2022 року.


 Fiat Chrysler Automobiles має намір відмовитися від виробництва пасажирських автомобілів з дизельними двигунами до 2022 року, повідомляє агентство Reuters. Відмова від дизельних двигунів буде поетапною і прописана в чотирирічному плані автовиробника, який буде оприлюднений 1 червня.

 Таке рішення FCA пов'язане з падінням попиту на автомобілі через дизельний скандал і зростання витрат на впровадження технологій, які забезпечать екологічну безпеку використання дизельного пального. Рік тому Агентство з охорони навколишнього середовища США виявило на дизельних автомобілях FCA не заявлене в документах ПЗ, яке могло істотно занижувати показники шкідливих вихлопів в атмосферу.

 Таке програмне забезпечення було встановлено на 104.000 автомобілів виробника, проданих в США. Зокрема на Jeep Grand Cherokee 2014-2016 років виробництва і пікапи Dodge Ram 1500 з 3.0-літровими дизельними двигунами. Компанії було висунуто звинувачення в приховуванні факту встановлення програмного забезпечення на автомобілі.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні