» » Toyota планує побудувати випробувальний комплексу на території Японії.

Новини

Toyota планує побудувати випробувальний комплексу на території Японії.

Toyota планує побудувати випробувальний комплексу на території Японії.


 Компанія Toyota планує побудувати власну гоночну трасу, яка буде частиною величезного випробувального комплексу на території Японії, повідомляє видання Motor1. Вже зараз Toyota активно інвестує гроші в новий випробувальний комплекс, в якому буде представлена копія легендарного Нюрбургрингу.

 У цьому величезному комплексі буде представлено до 11 різних тестових треків, які фактично будуть практично точною копією траси Нюрбургринг, де компанія Toyota в даний час тестує практично всі свої моделі.

 На відміну від Нюрбургрингу, який має довжину 20.7 кілометра, японська версія буде значно менше всього 5.3 км, вона буде мати ряд поворотів і змін висоти, які будуть аналогічні легендарному німецькому аналогу. Японська траса буде використовуватися для перевірки працездатності вузлів і агрегатів нових моделей.

 Загальний обсяг інвестицій в новий об'єкт становитиме близько $2.8 млрд. Цікаво, що більшість з 11 треків на новій трасі будуть використовуватися для тестування електромобілів. Нова траса буде відкрита в 2023 році і забезпечить роботою 3300 співробітників, пізніше будуть найняті ще 550 співробітників.
Теги Toyota

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні