» » Прес-реліз: Компанія Hyundai представила нове покоління кросовера Santa Fe.

Новини

Прес-реліз: Компанія Hyundai представила нове покоління кросовера Santa Fe.

Прес-реліз: Компанія Hyundai представила нове покоління кросовера Santa Fe.


 Компанія Hyundai представила флагманський кросовер Santa Fe нової генерації. Широкому загалу кросовер буде представлено в рамках Женевського автосалону 6 березня 2018 року.

 Дизайн нового Santa Fe створений в сучасній стилістичній концепції бренду, яку успадкують усі кросовери компанії. Передню частину автомобіля прикрашає масивна решітка радіатору Cascading Grille з великими комірками. Двох'ярусна головна оптика (світлодіодні денні ходові вогні розташовані над світлодіодними фарами), яка вперше дебютувала на кросовері Kona, є характерною рисою оновленої лінійки SUV і підкреслює неординарність стилістики Santa Fe.

 Динамічність стилістики екстер'єру підкреслюється ефектною лінією профілю автомобіля, яка гармонійно поєднує передню частину кузова із задньої. Довершує цілісність образу Santa Fe потужна корма, на якій виділяються стильні світлодіодні задні ліхтарі і масивний бампер із захисною накладкою і інтегрованими в нього подвійними вихлопними трубами. В інтер'єрі автомобіля зберігається притаманне сучасним моделям Hyundai горизонтальне компонування центральної консолі. Салон Santa Fe четвертого покоління оброблений високоякісними, стійкими до зносу матеріалами. В якості опції доступна аналогово-цифрова панель приладів з розміщеним по центру 7-дюймовим TFT-дисплеєм з віртуальним спідометром. Над панеллю приладів встановлено Head-up дисплей високої роздільної здатності, який виводить на лобове скло усю необхідну для водія інформацію про стан автомобіля.

 Над центральною консоллю розташований 7-дюймовий дисплей мультимедійної системи, якиа підтримує Apple CarPlay і Android Auto. Для зручності пасажирів - порт бездротової зарядки мобільних пристроїв, розташований на центральній консолі поруч з блоком AUX і USB роз'ємів.

 Santa Fe четвертого покоління оснащено унікальними, вперше впровадженими на ринку опціями, які входять до складу комплексної системи безпеки Hyundai Smart Sense. Це система розпізнавання присутності задніх пасажирів (Rear Occupant Alert), система попередження щодо бічного руху ззаду (Rear Cross-Traffic Collision Warning) з новою функцією автоматичного гальмування та система безпечного виходу (Safety Exit Assist), яка тимчасово блокує двері при наближенні транспортних засобів ззаду. Розроблена фахівцями Hyundai система повного приводу HTRAC дозволяє оптимально розподілити крутний момент на колеса в залежності від їх зчеплення з дорожнім покриттям та швидкості автомобіля. В системі HTRAC використана повністю електрична муфта, яка відповідає за підключення задньої вісі. Співвідношення розподілу крутного моменту змінюється за допомогою режимів приводу і відображається на приладовій панелі.

 На європейському ринку Hyundai Santa Fe четвертого покоління оснащуватиметься двома бензиновими (2.4 GDi і 2.4 MPi) і двома дизельними (2.0 CRDi і 2.2 CRDi) двигунами. Ці силові агрегати взаємодіють з новою 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, яка забезпечує плавність перемикання передач та поліпшену на 3% економію палива в порівнянні з 6-діапазонною АКПП, якою комплектується третє покоління моделі.

 Виробництво абсолютно нового Hyundai Santa Fe почнеться в другому кварталі 2018 року. Поставки кросовера в Україні заплановані на серпень 2018 року.
Теги Hyundai

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: