» » Компанія Waymo отримала статус транспортної мережі в Арізоні.

Новини

Компанія Waymo отримала статус транспортної мережі в Арізоні.

Компанія Waymo отримала статус транспортної мережі в Арізоні.


 Влада штату Арізона видала компанії Waymo дозвіл на створення сервісу таксі з використанням безпілотних мінівенів Chrysler Pacifica, які Waymo вже тестує в декількох штатах Америки.

 В кінці січня влада Арізони привласнили Waymo статус транспортної мережі, ліцензія дає компанії право перевозити пасажирів в межах штату, використовуючи безпілотні мінівени Chrysler Pacifica. Клієнти зможуть викликати таксі на сайті або через додаток. У всьому іншому сервіс також не буде відрізнятися від інших служб таксі Lyft або Uber.

 Служба таксі від Waymo почне працювати в місті Фенікс в квітні, але в тестовому режимі. Після Фенікса компанія планує запустити свій сервіс таксі і в інших містах Америки. Також Waymo намір створити систему каршерінга з використанням безпілотників і використовувати свої автомобілі для кур'єрської доставки

 У скільки обійдеться поїздка на таксі, представники Waymo поки не повідомляють. Але найімовірніше вона буде такою ж, як у Uber або Lyft, або дешевше, оскільки компанії не доведеться платити водієві.
Теги Waymo

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: