» » Кросовер Hyundai Kona та Hyundai i30 Fastback відзначили нагородами Міжнародного конкурсу дизайну iF Design Awards.

Новини

Кросовер Hyundai Kona та Hyundai i30 Fastback відзначили нагородами Міжнародного конкурсу дизайну iF Design Awards.

Кросовер Hyundai Kona та Hyundai i30 Fastback відзначили нагородами Міжнародного конкурсу дизайну iF Design Awards.


 Динамічний кросовер Hyundai Kona та перший в лінійці моделей бренду Hyundai i30 Fastback були відзначені високими нагородами Міжнародного конкурсу дизайну iF Design Awards.

 Обидва автомобілі отримали найвищі нагороди в галузі промислового дизайну - "за експресивний і елегантний стиль", як зазначили представники журі конкурсу, до якого увійшли 50 експертів в галузі дизайну з усього світу. Офіційна церемонія нагородження переможців відбудеться 9 березня 2018 року в Мюнхені.

 "Компанія Hyundai в черговий раз завоювала нагороди однієї з провідних в галузі дизайну організацій. Ці нагороди підтверджують нашу прихильність розробці автомобілів з унікальним, передовим та інноваційним дизайном. i30 Fastback - справжній законодавець мод, що поєднує в собі стильний і емоційний дизайн, в той час як Kona є новим напрямком в стилістиці лінійки SUV від Hyundai", - заявив Томас Бюркль, керівник Hyundai Design Center Europe.

 Новий кросовер Kona, з яким українці зможуть познайомитися в першій половині 2018 року, є автомобілем з прогресивним дизайном, преміальними функціями і останніми розробками в області безпеки. Сміливий і сучасний вигляд моделі Kona надають подвійні світлодіодні фари, двоколірний дах та 10 кольорів для кузова. Цей кросовер поєднує в собі новітні силові агрегати Hyundai, роботизовану коробку передач 7 DCT та опціональний повний привід.
 Перший в сімействі легкових моделей бренду автомобіль в кузові фастбек, поставки якого на ринок України заплановані на весну 2018 року, поєднує в собі комфорт і спортивний характер. Його відмінні риси - подовжений капот, елегантна, спадаюча до задньої стійки лінія даху, яка переходить у вкорочену кришку багажника. Модель оснащується новітнім комплексом систем активної безпеки і допомоги водієві Hyundai SmartSense. У моторній гаммі i30 Fastback - два бензинових турбодвигуна об'ємом 1.0 та 1.4 літра, які також використовуються на вже знайомому українцям хетчбеку Hyundai i30 нового покоління.

 Конкурс iF Design Awards - це одна з найважливіших міжнародних премій в галузі дизайну. До цього компанія Hyundai Motor тричі удостоювалася високих нагород конкурсу: у 2015 році нагороду отримала модель Hyundai i20, у 2016 - Hyundai Tucson, а у 2017 - Hyundai i30. Визнання, яке отримали у 2018 році моделі Kona та i30 Fastback, підтверджує прихильність компанії створенню автомобілів з унікальним дизайном, які відповідають потребам сучасних покупців.
Теги Hyundai

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: