» » Toyota відкликає майже 22 тисячі автомобілів через можливість займання.

Новини

Toyota відкликає майже 22 тисячі автомобілів через можливість займання.

Toyota відкликає майже 22 тисячі автомобілів через можливість займання.


 Північноамериканський підрозділ Toyota оголосив про старт сервісної кампанії, в рамках якої буде відкликано 21.700 автомобілів Toyota і Lexus, повідомляє видання Motor1. Причиною відкликання стала ;загроза займання автомобілів, хоч у автомобілів Toyota і Lexus своя проблема, але вона в кінцевому результаті може призвести до пожежі.

 В Сполучених Штатах Америки і Канаді буде відкликано 11.800 седанів Toyota Camry 2018 модельного року, у яких виявили некоректне підключення паливної магістралі в моторному відсіку. Бензин в разі витоку може потрапити на джерело займання і стати причиною пожежі. Крім того, компанія Toyota відкликає 9900 автомобілів Lexus RC F 2015-2018 модельного року, Lexus GS F 2016-2018 року і Lexus LC 500 2018 модельного року. В даних автомобілях виявили проблему з кришкою паливного насоса, що також може стати причиною витоку бензину та подальшого займання.

 Власників проблемних автомобілів додатково повідомлять про необхідність відвідання сервісного центру, де спеціалісти Toyota проведуть огляд та усунення дефектів. Всі роботи з усунення несправностей будуть виконані за рахунок компанії Toyota.
Теги Toyota

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні