» » Компанія Hackrod запропонує клієнтам створити власний автомобіль.

Новини

Компанія Hackrod запропонує клієнтам створити власний автомобіль.

Компанія Hackrod запропонує клієнтам створити власний автомобіль.


 Компанія Hackrod готова запропонувати своїм клієнтам незвичайну послугу, завдяки якій замовники можуть самостійно виступити в ролі розробників і створити свій автомобіль. Стартап готовий спростити інжиніринг завдяки сучасним технологіям 3D-друку і доповненої реальності, повідомляє видання Motor1.

 В основі методу, запропонованого компанією Hackrod, лежить широке використання технології доповненої реальності, що дозволить клієнтам самостійно створити дизайн свого автомобіля. Відзначається, що просунута система штучного інтелекту виступить в якості асистента і дозволить створювати якісні та стильні автомобілі навіть далеким від автомобільної промисловості клієнтам.

 Першою розробкою компанії став спортивний родстер La Bandita, який отримав стильну зовнішність в ретро стилі. Модель отримала алюмінієву платформу, яка повністю розроблена в віртуальної реальності, а шасі роздрукували на 3D-принтері. Під капотом La Bandita встановлений електродвигун, розроблений компанією Tesla, а підвіска така сама, як і на ралійних болідах.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: