» » Ford звинуватили у махінаціях з дизельними двигунами.

Новини

Ford звинуватили у махінаціях з дизельними двигунами.

Ford звинуватили у махінаціях з дизельними двигунами.


 Компанія Ford приєдналася до компаній, які були викриті в махінаціях з викидами шкідливих речовин дизельними двигунами, повідомляє видання Jalopnik. До суду Детройта був поданий позов проти компаній Ford і Bosch, які розробили програмне забезпечення для пікапів F-250 і F-350, які зійшли з конвеєра в період з 2011 по 2017 рік.

 У позові йдеться, що компанії вступили в змову для того, щоб приховати реальні дані про екологічність двигунів Ford. По всьому світу було продано близько 500 тисяч пікапів з такою силовою установкою. В ході випробувань було визначено, що пікапи викидають приблизно в 30-50 разів більше оксиду азоту, ніж повинні.

 Ford став п'ятим виробником, якого звинувачують в махінаціях з рівнем викидів дизельних двигунів, зокрема порушення торкнулися найпопулярнішої серії компанії — F-Series. Після новини про махінації Ford її акції впали на 1%. Наразі представники Ford відкидають звинувачення, а представники Bosch поки не прокоментували ситуацію. Швидше за все, Ford доведеться провести сервісну кампанію і відкликати всі продані пікапи, щоб усунути порушення.
Теги Ford

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: