» » Toyota покаже на CES безпілотник нового покоління.

Новини

Toyota покаже на CES безпілотник нового покоління.

Toyota покаже на CES безпілотник нового покоління.


 Компанія Toyota опублікувала першу інформацію про новий безпілотний автомобіль, який побудований на базі Lexus LS 600hL, повідомляє видання TechCrunch. Очікується, що новинку презентують публіці в рамках виставки споживчої електроніки (CES) в Лас-Вегасі.

 В список оснащення автомобіля входить новітня система LIDAR, яка здатна сканувати рухомі і не рухомі предмети на відстані до 200 метрів. Система розроблена таким чином, що може розрізняти об'єкти навіть в темний час доби і при поганій погоді. Lexus LS 600hL також оснащується датчиками короткого діапазону, які дозволять проаналізувати невеликі об'єкти на близькій відстані, що дозволить уникнути зіткнення з різними перешкодами на дорозі.

 Гібридний седан отримав спеціальний обтічний блок на даху, який вміщує в себе все необхідне обладнання без установки громіздких конструкцій. Крім того, таке рішення не шкодить аеродинаміці моделі. На даний момент інженери мають у своєму розпорядженні два прототипами Lexus LS 600hL, які вийдуть на тести вже навесні 2018 року.


Теги Toyota Lexus

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: