» » Електрокари Tesla Model S і Model S отримали "режим Санти".

Новини

Електрокари Tesla Model S і Model S отримали "режим Санти".

Електрокари Tesla Model S і Model S отримали "режим Санти".


 Власники Tesla Model S і Tesla Model 3 отримали незвичайний різдвяний подарунок від розробників. Електрокари отримали особливий "режим Санти", який допоможе водіям отримати свою порцію новорічного настрою.

 Власники електрокарів Tesla Model S і Tesla Model 3 після чергового оновлення програмного забезпечення виявили на дисплеї мультимедійного центру кнопку із зображенням оленя, при натисканні на яку активується "режим Санти". Пізніше в компанії Tesla заявили, що в такому режимі електрокар перетворюється в справжні сани Санта Клауса, які здатне подарувати водієві новорічний настрій.

 При активації режиму в салоні заграє композиція Чака Беррі — Run Rudolph Run, а при спрацьовуванні сигналу повороту водій почує звуки дзвіночків на санях Санта Клауса. Крім того, при переході в безпілотний режим, електрокар, який відображається на приладовій панелі перетворюється в сани, а дорога перед ним стає крижаною.

 Ілон Маск своїй сторінці в
Twitter натякнув, що власники Tesla поки не знайшли ще одне "великоднє яйце", але відмовився уточнювати, про що йде мова.

Теги Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні