» » Компанія Audi відкличе майже 50 тисяч автомобілів через проблеми в паливній магістралі.

Новини

Компанія Audi відкличе майже 50 тисяч автомобілів через проблеми в паливній магістралі.

Компанія Audi відкличе майже 50 тисяч автомобілів через проблеми в паливній магістралі.


 Компанія Audi оголосила старт сервісної кампанії, яка торкнеться майже 50.000 седанів Audi A6 і Audi A7, випущених з 2012 по 2014 рік, повідомляє видання Carscoops. Представники Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США повідомляють, що вже найближчим часом компанія Audi почне сервісну кампанію, яка торкнеться 48.693 автомобілів Audi A6 і Audi A7, які зійшли з конвеєра у період з 2012 по 2014 рік і оснащуються 3.0-літровими бензиновими TFSI.

 Представники Audi повідомили, що в зазначених Audi A6 і Audi A7 існує заводський дефект паливної магістралі, що може привести до витоку бензину. Крім того, даний дефект може спричинити займання автомобіля, тому Audi просить власників автомобілів доставити моделі в сервісний центр, де спеціалісти компанії усунуть дефект.

 Сервісна кампанія стартує в Сполучених Штатах з 5 лютого 2018 року, про що власники проблемних Audi A6 і Audi A7 будуть додатково повідомлені письмово або по телефону. Всі роботи будуть проводитися за рахунок компанії Audi. Очікується, що незабаром аналогічна сервісна кампанія стартує в Канаді.
Теги Audi

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні