» » Старт продажів нового покоління Ford Focus намічений на весну 2018 року.

Новини

Старт продажів нового покоління Ford Focus намічений на весну 2018 року.

Старт продажів нового покоління Ford Focus намічений на весну 2018 року.


 Представники компанії Ford повідомили, що продажі Ford Focus нового покоління стартують наступної весни. На ринок вийде вже четверте покоління автомобіля, також існує ймовірність, що він буде реалізовуватися тільки в кузові п'ятидверного хетчбека.

 Нове покоління Ford Focus побудоване на модульній платформі C-Class. Розробкою автомобіля займається та ж команда фахівців, які оновили компактні Ford Ka+, Ford Fiesta і Ford EcoSport. Завдяки іншій платформі новий Ford Focus стане на 50 кілограмів легше. Крім того, автомобіль отримає більш ефективну аеродинаміку. Виробник вже вирішив, що на ринку з'явиться і електрокар Ford Focus, а створення гібридного варіанту моделі для ринку США залишається під питанням.

 Моторна гамма нового Ford Focus буде представлена 1.0-літровим EcoBoost, потужністю 100, 125 і 140 кінських сил. Також для автомобіля будуть доступні 1.5-літровий бензиновий двигун потужністю 150 або 180 к.с., 1.5-літровий турбодизель, який видаватиме 100 або 125 к.с. і 2-літровий агрегат, потужністю 275 к.с. для Ford Focus ST. У Європі новий Ford Focus буде пропонуватися з роботизованою КПП Powershift.
Теги Ford

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: