» » Toyota перейде на випуск електромобілів та автомобілів на альтернативному пальному до 2025 року.

Новини

Toyota перейде на випуск електромобілів та автомобілів на альтернативному пальному до 2025 року.

Toyota перейде на випуск електромобілів та автомобілів на альтернативному пальному до 2025 року.


 Керівництво Toyota офіційно повідомило про те, що в найближчі 8 років компанія докладе максимум зусиль на відмову від двигунів внутрішнього згоряння на користь електромобілів та автомобілів на альтернативному пальному (наприклад на водневих паливних елементах).

 Крім того, компанія переведе на електрику всі існуючі моделі, а в наступні роки будуть виходити нові моделі вже з електричними силовими установками. Однак варто нагадати, що на даний момент компанія не випускає жодного повноцінного електрокара, але вже до 2020 року в планах автовиробника вивести на ринок близько 10 електромобілів.

 Також вже з'явилася інформація, що компанія Toyota готується представити новий тип акумуляторів вже до 2022 року. При цьому технічні характеристики поки не розголошуються, проте відомо, що компанія буде використовувати абсолютно новий тип електроліту, що значно збільшить ємність батарей, що однак не вплине на їхній розмір і вагу. На початку виробництва електромобілів Toyota буде використовувати звичайні літій-іонні батареї, які забезпечать першим моделям запас ходу близько 300 км.

 Нагадаємо, що раніше на Токійському автосалоні, технічний директор Toyota Кієтака Ісе повідомив, що компанія відмовиться від використання ДВЗ до 2040 року.
Теги Toyota

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні