» » Надзвуковий болід Bloodhound SSC можуть оснастити електродвигуном.

Новини

Надзвуковий болід Bloodhound SSC можуть оснастити електродвигуном.

Надзвуковий болід Bloodhound SSC можуть оснастити електродвигуном.


 Керівники проекту Bloodhound зазначають, що для досягнення нових результатів може знадобитися повністю електричний двигун, а не V8 виробництва компанії Jaguar, який використовується зараз.

 Технічний директор проекту Bloodhound Марк Чепмен розповів, що команда розробників готується побити новий рекорд швидкості, для чого Bloodhound вимагатиме нової силової установки. Чепмен додав, що інженери шукають двигун, який зможе за 18 секунд доставити 1 тонну пероксидного каталізатора на турбіни, що забезпечить максимальну швидкість руху понад 1600 км/год. Зараз це виконує двигун V8 від Jaguar, але розробники впевнені, що повністю електричний двигун стане більш гнучким рішенням.

 На даний момент проект Bloodhound шукає постачальника електричного двигуна, яким може стати китайська компанія Geely, в даний час володіє брендами Lotus і Volvo. Не так давно компанія Polestar, яка належить Volvo, анонсувала повністю електричний 600-сильний двигун. У Bloodhound впевнені, що такий двигун стане ідеальним рішенням для нового рекорду.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: