» » BMW M3 нового покоління потрапив в об'єктиви фотошпигунів.

Новини

BMW M3 нового покоління потрапив в об'єктиви фотошпигунів.

BMW M3 нового покоління потрапив в об'єктиви фотошпигунів.


 Компанія BMW вивела на дорожні тести спортивний седан BMW M3 нового покоління. Шпигунські фото нового BMW M3 були опубліковані виданням Motor1. Незважаючи на те, що модель проходить тести в щільному камуфляжі, можна розглянути деякі особливості автомобіля.

 Новий BMW M3 примітний більш похилим дахом і більш агресивними задніми крилами, які збільшилася в розмірах. На випробування седан вивели з передсерійною задньою оптикою. На жаль, фотошпигунам вдалося сфотографувати новинку тільки ззаду, тому поки нічого не можна сказати про рішення, які використанні в передній частині автомобіля.

 Інсайдери повідомляють, що потужність 3.0-літрового турбодвигуна зросте 500 кінських сил. При цьому BMW M3 отримає 48-вольтову батарею, що перетворить його в "м'який" гібрид. Нове покоління моделі побудоване на модульній платформі CLAR, а в якості опції запропонують фірмовий повний привід xDrive. Його наявність збільшить вагу автомобіля, однак в компанії пообіцяли компенсувати це за рахунок поліпшеної аеродинаміки.
Теги BMW

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: