» » Представники Mazda розповіли, чому двигуни Skyactiv-X не оснащують турбонаддувом.

Новини

Представники Mazda розповіли, чому двигуни Skyactiv-X не оснащують турбонаддувом.

Представники Mazda розповіли, чому  двигуни Skyactiv-X не оснащують турбонаддувом.


 Представники компанії Mazda розповіли про те, чому інженери бренду не оснащують компактні двигуни Skyactiv-X системами турбонаддуву. Японці впевнені, що такий крок зробить компактні двигуни менш ефективними.

 На сьогоднішній день світові автовиробники прагнуть створити максимально економічні двигуни, частіше такими рішеннями стають компактні двигуни, оснащені турбонагнітачем. Однак двигуни сімейства Skyactiv-X використовують зовсім іншу технологію і не оснащуються нагнітачами. Більш того, двигун не має свічок запалювання і використовує технологію займання палива від стиснення.

 "Ми не зовсім віримо в те, що роблять інші розробники. На даний момент двигун внутрішнього згоряння все ще залишається в грі, і ми вважаємо, що наш підхід краще. Керуючи новим Mazda3 на низькій передачі можна зрозуміти, про що я говорю", - заявив інженер американського підрозділу Mazda Джей Чен.

 Також інженер Mazda впевнений, що при належному підході атмосферний двигун, такий як Skyactiv-X, виявляється ще більш ефективним і потужним, ніж турбований двигун.
Теги Mazda

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: