» » Організація IIHS склала ТОП-10 найбільш безпечних автомобілів.

Новини

Організація IIHS склала ТОП-10 найбільш безпечних автомобілів.

Організація IIHS склала ТОП-10 найбільш безпечних автомобілів.


 Організація Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) склала ТОП-10 найбільш безпечних автомобілів в який увійшли не тільки преміальні моделі, а й представники масового сегмента.

 У 2017 році в список тестів був доданий удар з частковим перекриттям з боку пасажира, а також окремі вимоги до передньої оптики. Крім того, найбезпечніші моделі повинні мати міцні і надійні підголовники, задовільну міцність даху, а також якісну систему запобігання фронтальних зіткнень.

 На першому місці рейтингу розташувався баварський преміальний седан BMW 5-Series 2018, експерти відзначили високий рівень захисту дітей і пасажирів переднього ряду. Також в список оснащення моделі входять сучасні напівавтономні технології.

 Друге місце за седаном Genesis G80, автомобіль показав відмінну роботу системи запобігання фронтальних зіткнень, а також в цілому досить міцний і надійний кузов. Замикає трійку лідерів представницький седан Toyota Camry 2018, окрему похвалу експертів IIHS заслужив пакет систем безпеки Toyota Safety Sense.

 Четверте і п'яте місце за Mercedes-Benz GLC і Mercedes-Benz E-Class в кузові седан, далі в рейтингу найбезпечніших моделей за версією IIHS відразу дві моделі від Subaru — седан Subaru Impreza і кросовер Subaru Outback. Обидві моделі показали відмінну міцність кузова.

 Замикають рейтинг такі моделі як Kia Soul, Kia Cerato і кросовер Hyundai Santa Fe Sport. Корейські автомобілі масового сегменту, незважаючи на відставання від преміальних автомобілів в плані розкоші, показали відмінний рівень захисту пасажирів-дітей, якісну роботу подушок безпеки, а також надійні електронні системи безпеки.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: