» » Aston Martin RapidE не стане конкурентом для Tesla Model S.

Новини

Aston Martin RapidE не стане конкурентом для Tesla Model S.

Aston Martin RapidE не стане конкурентом для Tesla Model S.


 Компанія Aston Martin готується представити серійну версію повністю електричного седана Aston Martin RapidE. Керівник компанії Енді Палмер впевнений, що новинка не стане конкурентом для Tesla Model S, адже RapidE розрахований на більш дорослу і вимогливу аудиторію, в той час як Tesla Model S не може дати того ж рівня стабільності і розкоші, повідомляє видання Autocar.

 "Ми орієнтовані на клієнтів, які шукають щось більше, ніж Tesla Model S. Потенційним замовникам Aston Martin RapidE потрібні не "божевільні режими водіння", а стабільні показники прискорення і гідний рівень розкоші", - заявив Палмер.

 На даний момент компанія випускає тестові прототипи Aston Martin RapidE, які нічим не відрізняються від серійних версій. Дані автомобілі пропонуються потенційним клієнтам для тест-драйву і прийняття остаточного рішення про покупку. Новий Aston Martin RapidE зможе розганятися до 250 км/год, що можливо завдяки установці одношвидкісного редуктора. Очікується, що перші Aston Martin RapidE почнуть надходити клієнтам в 2019 році.
Теги Aston Martin Tesla

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: